Sitemiz üzerinde bulunan temalar ve eklentiler, diğer WordPress ürünlerinde olduğu gibi Genel Kamu Lisansı (GNU veya daha yaygın tabirle GPL) kapsamındadır. GPL lisansı gereğince bu ürünleri içeren dosyalar, yeniden dağıtılabilir, pazarlanabilir. Biz de bu kapsamda hareket edip, ürünleri orijinal satıcılarından tedarik ederek, yalnızca otomatik güncelleme ve kütüphane erişimi sağlamanız için sizden satın almanız şart koşulan lisans anahtarına aylık veya yıllık yüzlerce dolar ödeme opsiyonunu ortadan kaldırıyor ve dolayısıyla aradaki farkını fiyatlarımıza yansıtıyoruz.

Temakenti’nde bulunan bütün tema ve eklentiler orijinaldir. Ürünler, resmi olarak satıldığı kaynaklardan edinilip, hiçbir şekilde ekleme veya çıkarma yapılmadan sizlere sunulur.

Sitemizde satışı yapılan tema ve eklentilere bir güncelleme geldiği zaman, İletişim sayfasından, canlı yardım aracılığıyla veya info(at)temakenti(nokta)com adresinden bizlere ulaşıp ürünün güncellemesini isteyebilirsiniz. Ürünlere ait güncel versiyonlar yayınlamış ise sizlere 24 saat içerisinde teslim edilir.

Temakenti olarak, hiçbir şekilde lisans anahtarı satışı yapmıyoruz. Lisans anahtarları, temanın resmi satıcılarından, ürünlere otomatik güncelleme ve premium destek alabilmek için satılır. Lisans anahtarının olmaması, ürünlerin premium özelliklerine erişmenize engel olmaz.

TemaKenti üzerinden satın almış olduğunuz herhangi bir eklenti veya tema, sizden lisans anahtarı isteyebilir. Tema ve eklenti sahipleri, kullanıcılarına otomatik güncelleme ve premium destek sağlamak için ürünün lisans anahtarını satın almanızı ister. TemaKenti üzerinden satın aldığınız bazı ürünlerin sizden lisans anahtarı istemesindeki nihai amaç budur. Bu bildirim, tema veya eklentinizde bir kullanım kısıtlığı yaratmaz. Yine de bu uyarıları görmemek için Block Plugin Update isimli eklentiyi kullanabilir veya ürünleri, kendi satıcısından satın alabilirsiniz.

TemaKenti üzerinden satın aldığınız bütün tema ve eklentileri sınırsız alan adında kullanabilirsiniz, herhangi bir şekilde kullanım kısıtlaması yoktur.

Bazı tema ve eklentilerde Türkçe dil desteği olmayabilir. Bunun için WordPress tarafından ücretsiz olarak sunulan Loco Translate isimli ekletiyi kullanabilirsiniz.

Bazı tema dosyalarının içerisinde .zip formatında ‘Child Theme’ bulunur. Ana tema üzerinde yapılan değişiklikler sonrasında temanız, fonksiyon özelliklerini yitirebilir, kullanım dışı kalabilir. Bu gibi durumlara engel olmak amacıyla bazı temalar Child Theme (alt tema) ile birlikte gelir. Child Theme dosyası, temanızın kök dosyalarını korur ve bu dosyaları, ana temanızda kullanmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarınıza inen temaya ait zip dosyasını açın, içerisinden temaya ait olan zip dosyasını dışarı çıkarın ve sitenize import edin. 

Satın alma öncesi/sonrası destek sağlıyoruz. Tema veya eklentilerin kurulumlarında yardıma ihtiyaç duyarsanız bizlerden destek alabilirsiniz.